Mersin Yaşar Nakliyat

Mersin Küçük Nakliye

Hızlı ve Ekonomik Nakliye Hizmeti
Mersin Küçük Nakliye Hizmeti

Mersin’de nakliye sektörü oldukça gelişmiş, şehrin hızla büyümesiyle kontrolsüz bir hal almıştır. Köklü firmalardan biri olarak bizler de bu yapı içerisinde müşterilerimizin memnun olabilmeleri için tüm seçenekleri değerlendirerek hizmet vermeye çalışıyoruz. Ev taşıma ve benzeri nakliye işlerinde her türlü araç gereci bulundurarak eksiksiz bir şekilde işimi yapmak için gayret ediyoruz. Müşterilerimizin firma adı altında korsan olarak çalışan yanlış kişilere yönelmemesi için evden eve nakliye ihtiyaçlarında tüm isteklerini giderebilecek kapasitede filomuzu genişletiyoruz. Küçük nakliye işleri, daha az eşyası olan, kısa veya uzun mesafe fark etmeksizin daha hızlı ve uygun fiyatlı nakliye hizmetidir. Şöyle ki, Mersin’den bir ilçeye 2+1 ev eşyası taşımak isterseniz büyük bir aracın size tahsis edilmesi daha maliyetli olacaktır. Hem yakıttan hem de zamandan tasarruf etmemizi sağlayan küçük nakliye araçlarımızla eşyalarınızı daha kısa sürede daha hızlı bir şekilde yerine ulaştırıyoruz. Sizler de küçük nakliye araçlarımızla taşıma hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçük Nakliye Nasıl Yapılır?

Nakliyenin küçük ya da büyük olması yapılan işlemlerin sırasını ve kalitesini değiştirmez. Küçük büyük fark etmeden uyguladığımız tüm nakliye işlerimizde aynı düzen, aynı kalite ve sağlamlıkta hizmetimizi sunuyoruz. İsterseniz tek parça eşyanız olsun isterseniz de komple 5+1 ev eşyanız olsun aynı şekilde işlerimizi gerçekleştiriyoruz.

İlk olarak eşyaların ekspertizi yapılır ve anlaşma sağlandığı takdirde müşterimizle karşılıklı sözleme yapılarak taşınacak eşyaların miktarını ve boyutlarını belirleriz. Daha sonra taşınma mesafesinin ve ek özelliklerin de maliyetini hesaplayarak küçük nakliye aracımızla taşıma yapacağımız için en uygun fiyatı çıkarırız. Taşıma günü söz verilen zamanda taşıma yerinde olan ekibimiz gereken ambalaj malzemelerini temin ederek (kutular, bant, balonlu naylon, streç film, vs.) eşyalarınızı paketlemeye başlar. Paketlenen eşyalarınız küçük nakliye aracımıza asansör yardımı ile taşınır. Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde daha hızlı bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Böylece eşyalarınız güvenli bir şekilde transfer edilir ve aynı işlemler eşyalarınızın yeni taşınacağı yerde de uygulanır. Son olarak yerine yerleştirilen eşyalarınızın son kotrolleri yapılarak sizlere teslim edilir.

Küçük nakliye araçlarımızla daha kısa zamanda daha hızlı bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Aynı zamanda en uygun fiyatlarla eşya nakliyesi gerçekleştiriyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçmeden taşınmayınız.

Mersin'de Küçük Nakliye İşleri