Mersin Yaşar Nakliyat
Mersin'in En Köklü Firmasıyız.

Eşyalarınız Mersin Evden Eve Nakliye Güvencesinde...

Mersin YAŞAR Nakliyat, yılların tecrübesi ile eşyalarınızı şehir içi ve şehirler arası uygun fiyatlarla en kaliteli şekilde taşımaktadır. Son derecek özenli ve disiplinli çalışma anlayışı ile eşylarınızı en iyi ambalaj malzemeleri kullanarak paketleriz ve uzman kadromuzla eşyalarınızı garantili olarak taşırız.

Mersin evden eve nakliye, Asansörlü taşıma, ofis nakliyesi, asansör kiralama, eşya depolama ve daha bir çok hizmetimizle yanınızdayız.

Mersin evden eve nakliyat firmaları içerisinde güvenle tercih edebileceğiniz şirketimiz sizlere tüm taşıma işlerinizde %100 güvence vermektedir. Hem kaliteli hem de profesyonel ekibimizle en uygun fiyatlı evden eve taşımacılık seçeneklerimizi bütçenize göre değerlendirebilirsiniz.

Geniş araç filomuz ve 25. kata kadar eşya taşıyabildiğimiz yük asansörlerimiz ile 7/24 kesintisiz hizmet sunmaya hazırız. Mersin’de şehir içi nakliye, şehirler arası taşımacılık, ofis taşımacılığı, asansör kiralama ve depolama hizmetleri gibi tüm taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizden destel alabilirsiniz. Hem köklü hem de profesyonel bir firma olarak rakiplerimize oranla en uygun taşımacılık hizmeti bizden alabileceğinizden emin olabilirsiniz.