Mersin Yaşar Nakliyat

Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Nakliye ekspertizi nasıl olur? Nasıl ekspertiz yapılır?

Eşyalarınızı geçici olarak depolamak mı istiyorsunuz? Değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklamak mı istiyorsunuz? O halde, sizin için buradayız! Firmamız, güvenilir ve güvenli bir depolama çözümü sunarak, eşyalarınızı korumanıza yardımcı olur.

Müşterilerimiz için ek olarak eşya depolama hizmeti de sağlıyoruz. Eşya depolama için gerekli şartlar nelerdir? Ne kadar alan kiralayabilirsiniz? Ne kadar süre ile kiralama hizmeti alabilirsiniz? Eşya Deposu Kiralama Ücretleri ne kadar? Gibi sorularınıza cevap veriyoruz.

Eşya depolama için gerekli şartları firmamız ile karşılıklı olarak birlikte belirleyebilirsiniz. Bizim şartımız, eşyalarını nasıl geleceği, ne kadar süre kalacağı ve anlaşmada belirtilen fiyatları sözleşmeye yazılması gibi temel ve basit şartlardır. Bunun haricinde müşterimizin ek olarak eklemek istediği bir şartı varsa onu da ekleyebilmekteyiz.

Ne kadar alan kiralayabilirim?

Alan kiralama konusunda herhangi bir sınır bulunmamaktadır. İhtiyacınıza göre istediğiniz kadar alan kiralama hakkınız var. Yalnız, minimun 8 metrekare olan alanın altında kiralama yapılamamaktadır. Dilerseniz bu alanın tamamını dilerseniz de yarısın kullanabilirsiniz.

Ne kadar süre kiralama hizmeti alabilirim?

Kiralama hizmetini haftalık, aylık ve yıllık olarak alabilirsiniz. 1 haftadan az olmamak şartı ile (taşınan müşterilerimizin özel durumları hariç) kiralama hizmeti verdiğimiz depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Korunaklı depolama alanarında eşyalarınızı güvenle saklıyoruz. Uzun süreli depolama hizmeti alımları için bizimle iletişime geçerek uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Depolama Ücretleri

Kiralık depolarımız belirli alanlara ayrılarak her müşterinin eşyası için özel bir bölge oluşturulacak şekilde ayarlanmıştır. 1+1 eşya için fiyat hesaplaması yapacak olursak, aylık 3999 TL, 2+1 ev eşyası için kiralık depo fiyatımız 4999 TL, 3+1 eşya için kiralık depo ücretimiz de 5999 TL olarak ayarlanmıştır. Sizler de depo kiralama hizmet almak isterseniz, farklı alana ihtiyacınız var ve daha çok miktarda eşya koymanız gerekecekse bizimle iletişime geçerek daha uygun fiyatlara depo kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Bunları Biliyormusunuz?